Verbalization


Мова мистецтва, яка вона? За допомогою різних медіа мистецтво вривається в свідоме і несвідоме людини, викликаючи внутрішню реакцію, зачіпаючи глибинні тригери, заховані від очей інших на невербальному рівні. Але, мета мистецтва — донести думку і почуття того чи іншого художника, змінити або звернути увагу на певні аспекти нашого життя, світу навколо нас, ситуацій, які розгортаються щодня. Мистецтво кричить, але ніхто не чує його.

Проект «Verbalization» спрямований на пошуки системи комунікацій між художником і глядачем, між художником і художником, куратором і глядачем, куратором і художником, глядачем і глядачем.

За останні кілька десятиліть варіантів для комунікації стало в десятки разів більше, але якість знизилась і продовжує знижуватися. Кліпове мислення, миттєва доставка повідомлень у месенджер полегшили нам життя, але, разом з тим, прискорили і знецінили кожне написане чи сказане слово.

Ми вирішили простежити, як саме змінювався наш світ з виникненням мобільних телефонів, соцмереж і месенджерів, в який момент ми перестали слухати один одного, і, водночас, як ця ситуація впливає на мистецтво, його розуміння та існування в сучасних реаліях.

Організатор: Арт агенція TUASHO
Куратор: Анна Авєтова
Співкуратор: Dasha Bilenko artblog

Учасники проекту:
Omnia Voivat
Антон Поперняк
Костянин Лизогуб
Александра Ковальова
Євген Лапченко
Дарина Микитюк
Альона Кузнєцова
Volt Agapeev
Тарас Бондаренко
Ростислав Гарбар
Олександр Шимбаровський
Віталій Святець
Ірина Ворона
Анна Бартосік
Ярослав Костко

Місце проведення:
Галерея мистецтв “Лавра”

Відкриття 6 липня о 19.00