Objects Art Prize (2020)


Про конкурс
Конкурс молодих митців OBJECTS contemporary art prize 2019 – соціокультурний проект, заснований U:Curators спільно з Національним музеєм «Київська картинна галерея» з метою створення особливого середовища комунікації, обміну досвідом та співпраці художників, кураторів, арт-спільноти та глядачів.
Концепцією OBJECTS contemporary art prize 2019 є створення культурного феномену колаборації традиційного та актуального мистецтва та дослідження їх функціонування у музейному просторі. Завданням проекту стане нівелювання у свідомості глядача дистанції між сталими морфологічними ознаками музейної інституції та інваріативністю сучасного мистецького процесу.
Серед цілей конкурсу – надання можливості молодим художникам зорієнтуватись у творчому та комерційному середовищі українського арт-ринку, а також залучення уваги широкої аудиторії до сучасного мистецтва.
Конкурсні роботи буде оцінювати професійне експертне журі, до складу якого увійшли представники провідних українських арт-інституцій, художники, архітектори, дизайнери та видавці:
– Юрій Вакуленко, Генеральний директор Національного музею «Київська картинна галерея», (голова журі);
– Віктор Сидоренко, Директор Інституту проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України;
– Тетяна Костенко, Перший заступник директора музейно-виставкового центру «Музей історії̈ міста Києва»;
– Назар Білик, скульптор;
– Костянтин Кожемяка, власник та засновник видавництва «ArtHuss»;
– Сергій Махно, засновник та керівник архітектурної майстерні Сергія Махно;
– Вячеслав Балбек, архітектор, співзасновник майстерні «2В Group»;
– Анна Вовк, співзасновниця КАМА (Kyiv Academy of Media Arts).